Kolorowy Swiat Sztuki w Biprohut 10

Stowarzyszenie Animator, Liceum Sztuk Plastycznych, Pracownia Uffo Gliwice, Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Grupa Mostostal Zabrze ma zaszczyt i przyjemność zaprosić wychowanków PM34 na wyjątkowe wydarzenie „Kolorowy Świat Sztuki”, które odbędzie się 8 czerwca 2024 roku w budynku Biprohut Stacja Gliwice.

Wydarzenie to skierowane jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Gliwic i okolic, pragnących spędzić popołudnie w miejscu przyjaznym dla dzieci oraz miłośników sztuki amatorskiej i profesjonalnej. W ramach programu przewidzieliśmy różnorodne warsztaty artystyczne, fotograficzne oraz kreatywne, w tym zajęcia z robotyki. Dodatkowo odbędą się wystawy oraz spotkania z artystami, co stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i inspiracji.

Spotkanie odbędzie się w biurowcu Biprohut Stacja Gliwice, przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9 (naprzeciwko Dworca PKP).
Do dyspozycji uczestników będzie ponad 10 sal wystawowych, gdzie prowadzone będą różnorodne warsztaty.